SZTUKI KONTEMPLATYWNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszyscy byliśmy artystami gdy byliśmy dziećmi…

Tworzenie jest czymś naturalnym i wspiera nasze

stawanie się pełnym, zintegrowanym człowiekiem…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRAŻANIE SIEBIE

Zapraszam Cię do doświadczenia w jak łatwy i pełen lekkości sposób możemy dotrzeć do naszych uczuć i zająć się naszymi trudnościami, jak i rozwojem potencjału dzięki procesowi twórczemu. Wszyscy byliśmy artystami gdy byliśmy dziećmi. Wtedy nic nie ograniczało naszej kreatywności. Dziś często mamy na ten temat mnóstwo przekonań i niewiele praktyki. A przecież aktywność twórcza jest dla nas naturalna i wspiera nasze stawanie się pełnym, zintegrowanym człowiekiem.

MA-URI BODYWORK

MALOWANIE, CERAMIKA, PISANIE...

Tak, możesz to zrobić. I na bazie własnego doświadczenia wybrać jaka forma twórczej ekspresji pasuje Ci najbardziej. Być może pisanie pamiętnika nie leży w Twojej naturze, ale uwielbiasz rysować albo fotografować. A może kiedyś lubiłaś/lubiłeś śpiewać, ale ktoś Ci powiedział, że nie masz wystarczającego talentu…to krzywdząca opinia. Teraz możesz dać sobie nową szansę i doświadczyć przyjemności tworzenia w życzliwej, nieoceniającej atmosferze.

DHARMA DANCE

TERAZ JEST NA TO CZAS

W terapii poprzez sztukę korzystam z podejścia opartego na uważności i empatii. Nasza praca jest procesem kontemplatywnego tworzenia, co pozwala na bycie w pełni obecnym z chwili na chwilę. Ma to ogromną moc transformującą i daje poczucie, że możesz być twórcą swojego życia.

ZAPRASZAM

ZAPISY