ARTETERAPIA & ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tworzenie sztuki wyzwala w nas uzdrawiającą energię.

Za pomocą rysunku, obrazu, muzyki, fotografii możliwe jest

wyrażenie i transformacja tego, co niewyrażone / nieświadome.

Zajmowanie się sztuką pozwala nam również w łagodny sposób

wydobyć nas twórczy potencjał, który pomaga nam

lepiej radzić sobie z różnymi sytuacjami w życiu.

Oferowana przez nas terapia przez sztukę

opiera się na podejściu kontemplatywnym.

 

 

I also work with English speaking persons (willingly also from different cultures and traditions).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRAŻANIE SIEBIE

Zapraszam Cię do doświadczenia w jak łatwy i pełen lekkości sposób możemy dotrzeć do naszych uczuć i zająć się naszymi trudnościami, jak i rozwojem potencjału dzięki procesowi twórczemu. Wszyscy byliśmy artystami gdy byliśmy dziećmi. Wtedy nic nie ograniczało naszej kreatywności. Dziś często mamy na ten temat mnóstwo przekonań i niewiele praktyki. A przecież aktywność twórcza jest dla nas naturalna i wspiera nasze stawanie się pełnym, zintegrowanym człowiekiem.

MA-URI BODYWORK

MALOWANIE, CERAMIKA, PISANIE...

Tak, możesz to zrobić. I na bazie własnego doświadczenia wybrać jaka forma twórczej ekspresji pasuje Ci najbardziej. Być może pisanie pamiętnika nie leży w Twojej naturze, ale uwielbiasz rysować albo fotografować. A może kiedyś lubiłaś/lubiłeś śpiewać, ale ktoś Ci powiedział, że nie masz wystarczającego talentu…to krzywdząca opinia. Teraz możesz dać sobie nową szansę i doświadczyć przyjemności tworzenia w życzliwej, nieoceniającej atmosferze.

DHARMA DANCE

TERAZ JEST NA TO CZAS

W terapii poprzez sztukę korzystam z podejścia opartego na uważności i empatii. Nasza praca jest procesem kontemplatywnego tworzenia, co pozwala na bycie w pełni obecnym z chwili na chwilę. Ma to ogromną moc transformującą i daje poczucie, że możesz być twórcą swojego życia.

ZAPRASZAM

ZAPISY