BODYWORK

Praca z ciałem na bazie sztuki uzdrawiania pochodzącej z Nowej Zelandii Ma-Uri oraz technik kontemplatywnych (opartych na uważności). Praca ta jest czymś więcej i czymś innym niż masaż.

Może być pomocna w uzdrawianiu trudności emocjonalnych, duchowych czy relacyjnych. Przywraca harmonijny kontakt z ciałem i jego funkcjonowaniem. Uwalnia swobodny przepływ energii, co umożliwia ciału samoleczenie i uwolnienie ciężarów w nim nagromadzonych. Rekomendowana kiedy trzeba dotknąć tego, co niemożliwe do wyrażenia słowami.

Sesja pracy z ciałem trwa 2 godziny i towarzyszą jej elementy głębokiego coachingu. Przed rozpoczęciem tego typu pracy zapraszamy do odbycia konsultacji.

I also work with English speaking persons (willingly also from different cultures and traditions).

RYTUAŁ DLA CIAŁA I DUCHA

Pragnę Ci podarować wspaniały rytuał dla Twojego ciała, umysłu, ducha i serca. Dzięki uważnemu dotykowi, muzyce, ciepłym olejkom i atmosferze życzliwości możesz doświadczyć nie tylko głębokiego relaksu, ale także czasami uzdrowienia ran emocjonalnych czy uciszenia negatywnych myśli. Możesz rozpocząć swoją przygodę z pracą z ciałem od pojedynczej sesji masażu. Pełna praca obejmuje także sesję coachingu przed lub po pracy z ciałem. Zachęcam Cię byś wypróbował/a  co jest najlepsze dla Ciebie. Z radością będę Ci towarzyszyć.

DHARMA DANCE

WEWNĘTRZNA PODRÓŻ

Rytuał pracy z ciałem, który Ci oferuję opiera się na kontakcie z żywiołami: wodą, ogniem, ziemią i powietrzem. To rodzaj podróży, która zabiera Cię głęboko w chwilę obecną i w doświadczanie ciała, dzięki czemu możesz dotknąć tego,c o dla Ciebie najważniejsze. Dla osób, które tego pragną może być to duchowa podróż, dla tych zaś co potrzebują odprężenia jest to cudowny relaks.

ARTETERAPIA

MOC DELIKATNOŚCI

Ten piękny i pełen mocy rytuał dla ciała i ducha wywodzi się z tradycji maoryskiej i hawajskiej (Ma-Uri), a wzbogacony został o wiedzę zaczerpniętą z Ajurwedy oraz kontemplatywne sztuki wschodnie, które pozwalają na pełen uważności, akceptacji i empatii sposób pracy nawet z najbardziej delikatnymi miejscami i tematami.

więcej o Ma-Uri>>