ZEN COACHING

Podczas sesji Zen Coachingu wspieram Cię w byciu – tu i teraz – tym, kim naprawdę jesteś, w odzyskiwaniu i pielęgnowaniu wszystkich Twoich darów, możliwości, zasobów.

Możemy również pracować w kierunku przekraczania preszkód i ograniczeń, jakie nieuchronnie w sobie nosimy lub które spotykamy na ścieżce życia i rozwoju.

Ta niesamowita praca ma na celu przede wszystkim rozwijanie Twojego pełnego potencjału i – w konsekwencji – tworzenie życia, jakiego pragniesz.

I also work with English speaking clients (willingly also from different cultures and traditions).

ZASADY / CENNIK

Proponujemy trzy formy coachingu.

Coaching zdrowia i zdrowego stylu życia. Prowadzony przez coacha/dietetyka. Zapraszamy osoby zdrowe, jak i chore, które potrzebują zająć się swoim stanem zdrowia, kondycją fizyczną i psychiczną, urodą czy dobrym samopoczuciem.

Life coaching opierający się na podejściu Zen Coachingu łączącym w sobie mądrość tradycji buddyjskiej z najlepszymi osiągnięciami zachodniej psychologii. Prowadzony przez coacha/psychoterapeutę. Zapraszamy każdą osobę z dowolnym celem, pytaniem, problemem czy marzeniem.

Coaching pary/małżeństwa – wywodzący się z podejścia systemowego oraz z pracy opartej na uważności i współczuciu. Może służyć polepszeniu jakości relacji, nauce komunikacji, rozwiązywania konfliktów czy innych trudności. Prowadzony przez coacha/terapeutę par.

ZASADY – sesja coachingu indywidualnego trwa 45 minut, a w parze – 1 h – proces coachingowy trwa od kilku do kilkunastu sesji – sesje coachingowe zazwyczaj odbywają się raz w tygodniu – istnieje możliwość sesji przez telefon / skype – ceny i zasady uczestnictwa są uzgadniane z coachem przed rozpoczęciem coachingu

CENNIK – sesja indywidualna – 150 zł – sesja pary – 200 zł[

ZAPRASZAM

ZAPISY

TO, CO NAJWAŻNIEJSZE

Jakikolwiek jest Twój cel, pragnienie, marzenie czy kłopot / przeszkoda jestem po to, by – z całą moją wiedzą i doświadczeniem – wspierać Cię na Twojej drodze ku spełnieniu, zdrowiu, samorealizacji i szczęściu. Pragnę cieszyć się razem z Tobą Twoim wzrostem, rozkwitem, wydawaniem owoców.

INSPIRUJĄCY LIST

Zapisz się, by otrzymywać ode mnie newsletter: znajdziesz tu dużo inspiracji dla rozwoju.

TAK!
grupy rozwojowe

OWOC JEST ŚCIEŻKĄ

Wyruszając w swoją unikalną podróż coachingową wkrótce odkryjesz, że temat, z którym przyszłaś/przyszedłeś prowadzi Cię ku nowym, nieznanym lub zapomnianym miejscom. Jeśli wytrwasz w swym zaciekawieniu i otwartości możesz nauczyć się dużo o sobie i swoich możliwościach.

więcej o przygodzie z Zen Coachingiem>>