DHARMA DANCE

Dharma Dance to taniec  jako forma medytacji w ruchu i prowadzona improwizacja. Zajęcia te powstały jako owoc studiowania i praktykowania Dharmy na duchowej ścieżce buddyjskiej, jak i z inspiracji wyniesionej z doświadczania różnych sposobów pracy z ciałem, ruchem i tańcem (Danza Duende, Movement Medicine, 5 Rhythms, Living Dance Form, Kontakt Improwizacja…).

Regularne zajęcia są formą wspólnej praktyki; składają się na nie: medytacja, uważny ruch, empatyczny kontakt ze sobą i z innymi, muzyka, cisza, głos,  zatrzymanie i relaksacja.

I also work with English speaking persons (willingly also from different cultures and traditions).

MEDYTACJA W RUCHU

Nasza energia potrzebuje być w ruchu. Życie to ciągła zmiana. Potrzebujemy zarówno poruszania się, aktywności, jak i zatrzymania, ciszy. Doświadczania wolnego tempa i szybkości. Ruchów ostrych, zdecydowanych, jak i miękkich, przyjmujących. W praktyce Dharma Dance jestem z Tobą w procesie odnajdywania Twojego własnego rytmu, oddechu, Twojego unikalnego gestu, następnego kroku.

ARTETERAPIA

DLA KAŻDEGO

To, co się naprawdę liczy to nie wiek, kondycja czy umiejętności, ale Twoja chęć, gotowość,  by doświadczać i otwarte serce, by móc przyjąć wspaniałe dary, które czekają na Ciebie na tej ścieżce.

ZAPRASZAM

ZAPISY
MA-URI BODYWORK

O DHARMA DANCE

To kontemplatywna praktyka, w której doświadczamy naszej energii, ciała, uczuć i przestrzeni; radosna i transformująca aktywność, w której możemy spotkać siebie poza wszelkimi koncepcjami – żywo, w ruchu – oraz spotkać innych jako empatycznych świadków dla nas. To wspaniałe uczucie: za każdym razem gdy się spotykamy tworzymy coś większego. Kończymy sesję z większą energią, pełni entuzjazmu, zmęczeni i szczęśliwi.