JOGA HOLISTYCZNA

            &

DHARMA DANCE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza energia potrzebuje być w ruchu.

Życie to ciągła zmiana.

Potrzebujemy zarówno poruszania się, aktywności,

jak i zatrzymania, ciszy…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYTACJA W RUCHU

Nasza energia potrzebuje być w ruchu. Życie to ciągła zmiana. Potrzebujemy zarówno poruszania się, aktywności, jak i zatrzymania, ciszy. Doświadczania wolnego tempa i szybkości. Ruchów ostrych, zdecydowanych, jak i miękkich, przyjmujących. W praktyce Dharma Dance jestem z Tobą w procesie odnajdywania Twojego własnego rytmu, oddechu, Twojego unikalnego gestu, następnego kroku.

ARTETERAPIA

O DHARMA DANCE

To kontemplatywna praktyka, w której doświadczamy naszej energii, ciała, uczuć i przestrzeni; radosna i transformująca aktywność, w której możemy spotkać siebie poza wszelkimi koncepcjami – żywo, w ruchu – oraz spotkać innych jako empatycznych świadków dla nas. To wspaniałe uczucie: za każdym razem gdy się spotykamy tworzymy coś większego. Kończymy sesję z większą energią, pełni entuzjazmu, zmęczeni i szczęśliwi.

MA-URI BODYWORK

JOGA HOLISTYCZNA

 

Joga holistyczna pozwal się nam rozwijać nie tylko na poziomie ciała, ale aktywnie zajmuje się naszym sercem, umysłem i wymiarem duchowym. Obejmuje nie tylko praktykę asan, ale także medytację, pranajamę i mantry.

ZAPRASZAM WKRÓTCE

ZAPISY