GRUPY OPARTE NA UWAŻNOŚCI I WSPÓŁCZUCIU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA ŚWIADOMYCH RELACJI

 

GRUPA ŚWIADOMYCH RELACJI

Cykl spotkań w oparciu o zasady psychologii kontemplatywnej otwarty dla każdej osoby, która pragnie bardziej świadomie budować i pielęgnować swoje relacje osobiste czy zawodowe. Szczególnie zapraszamy psychoterapeutów, coachów, studentów psychoterapii/psychologii i innych osób pracujących/chcących pracować w obszarze pomagania. Jest to praktyka pomocna w przyjrzeniu sie w świeży sposób naszym relacjom – szczególnie tym trudnym.

 

 

GRUPA UWAŻNOŚCI NA UCZUCIA

 

GRUPA UWAŻNOŚCI NA UCZUCIA

Grupa, w której uczymy się – w bezpiecznej i pelnej szacunku atmosferze – wyrażać naszą prawdę o tym, co dzieje się w nas w tym momencie. Jest to praktyka psychologii kontemplatywnej wspierająca naszą zdolność do głębokiego kontaktu ze sobą i z innymi. Podczas grupy uczymy się dostrzegać, w pełni czuć, nazywać, komunikować nasze uczucia, a także pozwalać im odejść.

 

GRUPA KOBIETY MOCY

 

GRUPA KOBIETY MOCY

Grupa terapeutyczno – rozwojowa dla kobiet 40+. Będziemy zajmować się między innymi: domykaniem przeszłości, by zrobić miejsce na nowe doświadczenia; weryfikowaniem przekonań, które już Cię nie wspierają; odzyskiwaniem pełni Twojej kobiecej mocy; rozwijaniem Twojego potencjału w zakresie seksualności, duchowości, mądrości, związków, życiowego powołania; torowaniem drogi do odkrywania na nowo i realizowania Twoich marzeń; poszukiwaniem swojej drogi do promiennego zdrowia i dobrego samopoczucia na poziomie ciała, serca i umysłu.

 

 

 

 

 

WSPÓŁDZIELENIE DOŚWIADCZENIA

Będąc z Wami w roli trenerki mam zaszczyt być świadkiem wspaniałych zmian, jakie w mają miejsce gdy jesteśmy razem w duchu wzajemnej uważności, akceptacji i współodczuwania. W takim środowisku zaczynamy spontanicznie być gotowi by siebie uzdrawiać, by się rozwijać, by tworzyć. Pewne cuda mogą się wydarzyć tylko, gdy w pełen oddania i skupienia sposób grupa ludzi pracuje razem dzieląc się swoją mądrością i doświadczeniem.

Psychoterapia

POŁĄCZENIE

Jesteśmy zakorzenieni w sieci ludzkich połączeń: wszystko, co robimy czy mówimy ma wpływ na innych. Utkani jesteśmy z czułych gestów, wspierających słów, autentycznej miłości i troski ze strony życzliwych nam ludzi.Świadomość naszego połączenia – na wielu poziomach – stanowi fundament mojej pracy z Wami.

PRZEGLĄDANIE SIE W OCZACH INNYCH

Nieustannie przeglądamy się w oczach innych ludzi: możemy zobaczyć z nich naszą wielkość, jak i to, czego nam najbardziej brak i nad czym musimy popracować. Cud międzyludzkiego spotkania w otwartej i bezpiecznej przestrzeni niesie w sobie ogromną moc uzdrowienia i wzrastania

więcej o byciu widzianym>>

NOWE GRUPY

Zapraszamy:

GRUPA MÓWIENIA Z SERCA /

GRUPA UWAŻNYCH RELACJI

start: pierwsza środa marca 2018

miejsce: Warszawa Powiśle

ZAPISY / INFO