kocham przyrodę

praktykuję medytację

ćwiczę jogę

jestem całkiem zwyczajną osobą

a poza tym od wielu lat pracuję z ludźmi

dzieląc się wiedzą i doświadczeniem

w kontekście terapeutycznym, edukacyjnym i rozwojowym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* ZAPRASZAM SERDECZNIE *

więcej (cv, wywiad, certyfikaty)

Moje wykształcenie ma charakter holistyczny i humanistyczny, od początku prowadziła mnie idea twórczej pracy z ludźmi. Ukończyłam filozofię (w ramach MISH, Uniwersytet Warszawski) oraz psychologię, a także wiele długoterminowych szkoleń specjalistycznych z zakresu psychoterapii (psychoanalitycznej, systemowej i kontemplatywnej), coachingu, pracy z ciałem i zdrowia. Jako psychoterapeutka i coach pracowałam w instytucjach państwowych (MSWiA, IPiN, OPTA, Poradnie Zdrowia Psychicznego, Centrum Psychoonkologii) i prywatnych (Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Drabina, Centrum Terapii Dialog, Akademickie Centrum Psychoterapii SWPS, Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Dobra 4 ), a jako wykładowca i trenerka współpracowałam z kilkoma uczelniami wyższymi (Uniwersytet Warszawski, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Nauk Społecznych, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Collegium Civitas). Mam zaszczyt być współzałożycielką Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Dobra 4 oraz założycielką Creatifs. Centrum Edukacji, Terapii. Oba miejsca skupiają wokół siebie świetnie wykształconych, emanujących dobrą energią i kochających swą pracę ludzi. Prowadzę bloga Psychoterapia Kontemplatywna oraz biorę udział w akcjach społecznych wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne, świadomość i rozwój.

 

  • certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego afiliowany przez European Association for Psychotherapy

  • certyfikat coacha [Zen Coaching]

  • trener metody opartej na uważności i empatii

  • licencja praktyka pracy z ciałem Ma-Uri

  • dyplom psychologii (SWPS) i filozofii (Uniwersytet Warszawski)

  • oraz inne certyfikaty ukończenia szkoleń z zakresu terapii, coachingu, pracy z ciałem i dietetyki.

„Spotkanie z Tobą było dla mnie piękną inspiracją i mam nadzieję, że pomoże mi wybrać kolejną ścieżkę rozwoju zawodowego i duchowego po zakończeniu studiów. Dziękuję za Twoją wiedzę, ale przede wszystkim za Twoją dobroć i wielkie serce. Będę się na Tobie na pewno wzorować, tak w pracy, jak i w codziennym życiu.”

„Dziękuję za inspirujące zajęcia, za hojne dzielenie się wiedzą, mądrością i doświadczeniem. Największe wrażenie zrobiło na mnie to jak spójne jest to, czego nauczasz z tym jaka jesteś.”

„Tworzysz przestrzeń pełną empatii, szacunku i poczucia bezpieczeństwa, w której można wyjść poza swoją strefę komfortu i odważyć się na głębokie spojrzenie w siebie.”

„Nie bałam się zadać żadnego pytania, bo każde stawało się w dialogu z Tobą początkiem drogi ku większemu zrozumieniu siebie i świata.”

DZIĘKUJĘ