P S Y C H O T E R A P I A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W psychoterapii zajmujemy się zarówno obszarem cierpienia (trudności, zaburzeń czy chorób), jak 

i powiększaniem obszaru zdrowia i szczęścia.

 

To, co wyróżnia moją pracę to łączenie wiedzy akademickiej z zakresu psychologii zachodniej

(przede wszystkim psychoterapia psychoanalityczna i systemowa) z mądrością psychologii

wschodniej (psychoterapia kontemplatywna) oraz najnowszymi odkryciami nauki.

 

Psychoterapia, którą oferuję ma charakter holistyczny co oznacza, że staram się objąć pełnym

uważności i empatii spojrzeniem terapeutycznym wszystkie aspekty Ciebie i Twojego życia. 

 

Odważnie a zarazem łagodnie zmierzamy ku zmianie ograniczających Cię wzorców i przekraczaniu

przeszkód na drodze do Twojego dobrego samopoczucia oraz harmonijnego istnienia w świecie.

 

 

I also work with English speaking patients (willingly also from different cultures and traditions).

 

 

 

 

ZASADY / CENNIK

Proponujemy dwa rodzaje psychoterapii.

Psychoterapia indywidualna. Psychoterapia ma charakter holistyczny czyli obejmuje umysł, ciało, uczucia, duchowość i relacje. Opiera się na wieloletnim doświadczeniu pracy w podejściu psychodynamicznym, systemowym, a obecnie przede wszystkim kontemplatywnym (opartym na uważności i empatii) oraz na psychogenealogii.

Psychoterapia par. Jej celem jest zrozumienie obecnego funkcjonowania relacji i doprowadzenie do bardziej otwartej komunikacji między partnerami, swobodnej wymiany uczuciowej, a w konsekwencji do zwiększenia poczucia szczęścia w związku.

ZASADY: sesje terapii indywidualnej trwają 45 minut i odbywają się z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu – sesje terapii par i genogramowe trwają 60 minut i odbywają się raz w tygodniu lub raz na 2 tygodnie; aby określić potrzeby i możliwości należy umówić się na 2-3 konsultacje; można też umówić się na jednorazową lub kilka konsultacji, by omówić wybrany problem; ceny i zasady uczestnictwa są uzgadniane z psychoterapeutą przed rozpoczęciem psychoterapii.

CENNIK: sesja indywidualna – 150 zł; – sesja pary i genogramowa – 200 zł; formy płatności: gotówka lub przelew bankowy; paragon (e-faktura na życzenie); przy nieodwołaniu/nieprzełożeniu sesji co najmniej 48 h wcześniej sesja jest pełnopłatna.

 

 

$

PSYCHOLOGIA KONTEMPLATYWNA

PRAKTYKA UWAŻNOŚCI I EMPATII

W ramach praktyki psychoterapii nie tylko słucham Cię uważnie i empatycznie, ale też dzielę się z Tobą wiedzą, doświadczeniem, technikami i wsparciem emocjonalnym tak, abyś mogła/mógł w atmosferze spokoju, zaufania i poczucia bezpieczeństwa tworzyć krok po kroku życie takie, jakiego pragniesz.

 

PSYCHOLOGIA KONTEMPLATYWNA

W psychoterapii kontemplatywnej patrząc na drugą osobę widzimy jej trudności przez pryzmat jej wrodzonego dobra i wewnętrznej mądrości. Praca nasza kieruje się ku inspirowaniu osoby do poruszenia własnych zasobów, do przebudzenia się na cechy i możliwości, które już w niej są. Nasza uważna i życzliwa obecność w ramach – dającej poczucie bezpieczeństwa oraz ciągłość procesu – struktury jest katalizatorem dla tego procesu.

 

INSPIRACJE

Zapraszam do społeczności Psychologia Kontemplatywna oraz Psychogenealogia na Facebooku.